Image        Balıkesir Necati Bey Eğitim Fakültesi karşısında bulunan kafemiz 2016 yılından beri siz değerleri müşterilerimize hizmet etmektedir.

       Poseidon Cafe olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

       İşletmemizin en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.

       İşletmemiz müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Hedeflerimiz doğrultusunda yürürken en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

     MİSYON VE VİZYON

     Vizyonumuz:
     Kafe sektöründe müşteri memnuniyeti ve en iyi hizmet anlayışıyla Balıkesirde ilk akla gelen ve tercih edilen kafe olmak. Kalite/fiyat oranını doğru bir şekilde yaparak ürünlerimiz ve çeşitli etkinliklerimizle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.

     Misyonumuz:
     Kafe sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; ürünlerimizin her zaman aynı kalitede olması ilkesiyle , nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli karşılamaktır.
 
     Değerlerimiz:
- Kaliteli ürünler ve deneyimli kadro,
- Güler yüzlü ve hızlı hizmet,
- Müşteri Memnuniyeti.

 

   Adres: Kasaplar Mah. Soma Cad. 33/A Altıeylül - BALIKESİR

   Telefon Numaraları: 05464228101 / 05072011383

 

 

<